Motoryzacja

Jakie spodnie motocyklowe wybrać, by były uniwersalne?

• Zakładki: 65


Spodnie i kurtka to najważniejsze elementy motocyklowej garderoby, dlatego warto przeprowadzić dobry rekonesans zanim dokonamy zakupu. Dziś pomożemy Wam wybrać spodnie motocyklowe, które będą odznaczać się uniwersalnością i funkcjonalnością, a do tego będą przystępne cenowo. 

Dlaczego warto wybrać spodnie motocyklowe tekstylne?

Masz motocykl od niedawna i zaczynasz swoją przygodę na jednośladzie, a może przygotowujesz się do wyprawy na drugi koniec Europy? Choć może się wydawać, ze potrzeby tych użytkowników są zupełnie różne, to jedno wymaganie z pewnością ich łączy – komfort w czasie jazdy. Choć odzież wykonana ze skóry to prawdziwy klasyk, to jednak jeżeli poszukujecie wygody i swobody ruchów, o warto rozważyć modele spodni tekstylnych. Wiele modeli ma stylowy fason, a do tego są niezwykle uniwersalne.

Motocyklowe spodnie Held na co dzień

Jeżeli motocykl stanowi Wasz podstawowy środek transportu, to koniecznie zaopatrzcie się w spodnie tekstylne, które sprawdzą się w każdych warunkach, będą wygodne, a do tego trwałe. Doskonałą propozycją – zarówno dla początkujących motocyklistów, jak i tych bardziej zaawansowanych są spodnie Held Outlaw. Wykonane są z wysokiej jakości Poliestru HEROS-TEC® 500 D. Warto wspomnieć, że spodnie Held wyposażone są w wypinaną wodoodporną membranę poliestrową, która jest oddychająca i jednocześnie zapewnia ochronę przed wiatrem i opadami deszczu. W spodniach macie do dyspozycji sześć kieszeni zewnętrznych, więc będziecie mieć wszystko pod ręką!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Bikestar

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
29 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *