Motoryzacja

Buty motocyklowe w miejskim stylu – poznaj najnowszy trend!

• Zakładki: 48


Motocykl to symbol wolności i braku konwenansów. Dlatego każdy motocyklista powinien móc wyrażać siebie i swoją pasję dokładnie tak, jak tego chce. Z myślą o buntownikach i miłośników swobodnego stylu wielu producentów odzieży motocyklowej stworzyło kolekcje, które doskonale oddają miejski, swobodny styl. Moda ta objęła nie tylko odzież, ale także buty. Miejskie buty na motocykl, które swoim wyglądem przypominają skórzane trampki, albo sportowe buty są coraz częstszym wyborem motocyklistów i motocyklistek na letnie dni. Dlaczego warto je wybrać?

Miejskie buty Rebelhorn na motocykl 

Często motocykl jest dla Ciebie po prostu środkiem transportu? Zatem wiesz, jak ważna jest by buty były wygodne nie tylko podczas jazdy na motorze ale także po zejściu z niego. Taki komfort z pewnością dadzą Ci buty Rebelhorn Tramp. Model ten dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, więc możesz dobrać model, który będzie najlepiej pasować do Twojego outfitu. Buty Rebelhorn Tramp wykonane są z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Wyściółka wykonana jest z poliestrowej tkaniny mesh, perforowane skórzane panele zapewniają świetną cyrkulację powietrza.  

Oczywiście propozycja od Rebelhorn to nie tylko styl, ale niezmiennie doskonała jakość, doskonałe wykonanie, a także trwałość i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo motocyklisty. Dzięki podwójnym, a miejscami nawet potrójnym szwom buty są jeszcze trwalsze i przeżyją z Tobą wiele podróży, a także codzienne intensywne użytkowanie. Dla większego bezpieczeństwa w butach Rebelhorn Tramp zastosowano wzmocnienie i usztywnienie pięty, kostki i czubka buta.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Bikestar

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
48 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *