Motoryzacja

Jak zagospodarować garaż?

• Zakładki: 35


Garaż wbrew pozorom służy nie tylko do parkowania auta, ale także do przechowywania całej masy akcesoriów samochodowych, sprzętów gospodarstwa domowego i wielu innych rzeczy, które zwyczajnie nie mieszczą się w naszym domu. By jednak zachować porządek w jego wnętrzu, dobrze zainteresować się ciekawym rozwiązaniem, jakim jest estetyczna i pojemna szafa, gdzie bez problemu wszystko się zmieści. Liczy się tu natomiast jakość materiałów, użytych do jej produkcji i staranne wykończenie. Z kolei, wśród solidnych producentów, wyróżnić należy polską markę Indeco.

Uporządkowany garaż, dzięki zastosowaniu szafy wnękowej

Tak więc przemyślany projekt przestrzeni sprawia, że łatwiej znaleźć konkretny przedmiot, ale też całość utrzymana jest w czystości. Z kolei, drzwi do szafy w garażu skutecznie maskują mało atrakcyjne elementy typu bojlery, czy filtry. Ponadto rozplanowane z głową rozmieszczenie półek pozwoli ukryć nawet kosiarkę z oprzyrządowaniem. Majsterkowiczów za to, zachwycą specjalne szufladki na przybory do pracy, wraz z przegródkami- tym sposobem segregacja będzie łatwiejsza i jednocześnie przyjemna. Za drzwiami umieścić można również smary, płyny do spryskiwaczy, bądź opony na zmianę.

Poza tym same drzwi wykonywane są na zamówienie, zaś firma oferuje mnóstwo opcji  wypełnień- między innymi z lustrzanych tafli, po płyty laminowane i lacobel. Tak samo w przypadku drzwi- firma proponuje dowolne nadruki (w garażu świetnie będzie prezentował się minimalizm, ale też motywy motoryzacyjne). Stąd, dopieszczona w każdym calu szafa garażowa nie dość, że pełnić będzie rozmaite funkcje, stanie się dodatkowo wspaniałą ozdobą pomieszczenia. Olbrzymim plusem jest zaś fakt, iż nie zajmuje ona dużo miejsca i będzie łatwo  się ją otwiera, bez obawy o uszkodzenie samochodu.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą produkującą drzwi do szaf wnękowych do zabudowy – INDECO w Warszawie.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
57 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *