Gadżety

3 pomysły na wieczór kawalerski z adrenaliną

• Zakładki: 39


Chcesz zaskoczyć pana młodego wieczorem kawalerskim z zastrzykiem adrenaliny? A może to Ty jako pan młody planujesz zapewnić gościom wieczór, którego nie zapomną nigdy? Poznaj trzy propozycje wieczorów kawalerskich z dreszczykiem ekscytacji!

Paintball na wieczór kawalerski

Na wieczorze kawalerskim tradycyjnie zbierają się sami panowie. To wprost doskonała okazja do oddania się rozrywce, podczas której powietrze zagęszcza się od testosteronu – paintballowi. Podzielcie się na dwie drużyny i zróbcie zakłady, która wygra. Przegrani stawiają w barze zwycięzcom. Inną ciekawą propozycją jest połączenie na chwilę imprez: wieczoru kawalerskiego z wieczorem panieńskim. Sprawdźcie na poligonie do paintballu, kto będzie rządził w domu po ślubie – Ty czy Twoja ukochana!

Zobacz ofertę: paintball na wieczór kawalerski – Łódź, Kalisz i okolice.

Wieczór kawalerski na torze kartingowym

Zamiast lub jako dodatek do paintballu możesz wybrać wyścig gokartami. Jeśli grupa mężczyzn na wieczorze kawalerskim liczy kilka osób, wystarczy jeden tor. Będziecie mogli ścigać się w tym samym czasie, a po wykupieniu odpowiedniego pakietu na wygranego czekają puchar lub medal oraz szampan. To już druga okazja dla Ciebie na wygraną. Trzecią wygraną otrzymasz niebawem, składając przysięgę małżeńską.

Skok na bungee w trakcie wieczoru kawalerskiego

Wesołe miasteczko jest świetnym miejscem do rozegrania wieczoru panieńskiego. Kawalerskiego również, zwłaszcza gdy jedną z atrakcji jest bungee lub skok z wysokości z uprzężą w pasie. Koniecznie wybierz opcję z nagrywaniem filmiku – oglądanie swojej reakcji na lot głową w dół jest bezcenne!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Poligonpaintball.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
196 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *