Hobby

Hurtownia chemiczna w Łodzi

• Zakładki: 30


Nadchodzi lato, a więc również czas, w którym coraz chętniej decydujemy się na przyjemnie relaksujące kąpiele w basenie. By jednak zadbać o odpowiedni komfort i higienę naszego odpoczynku warto pamiętać o właściwym czyszczeniu i basenu. Pomocna okaże się w tym chemia basenowa oferowana przez hurtownię chemiczną Łódź.

W asortymencie hurtowni znajdziemy m.in. taki produkt jak Chemochlor pH MINUS. Służy on do obniżania wartości współczynnika pH w wodzie basenowej z alkalicznego do idealnego zakresu 7,0-7,4 pH. Produkt ten występuje jako granulat kwasowy, przez co ma długą datę ważności i można go przez wiele lat przechowywać. Nadaje się szczególnie do ręcznego dozowania i nie zawiera chlorków. Sprawdzi się zarówno do małych, przydomowych basenów jak i dużych, rekreacyjnych ośrodków sportu.

W hurtowni chemicznej Łódź zaopatrzymy się również w takie produkty jak np. kleje, opakowania, chemia budowlana czy produkty gospodarcze, czyli wszystko to, co potrzebne do właściwego funkcjonowania domu bądź przedsiębiorstwa. Wszystkie produkty zostały sprawdzone i są bezpieczne dla konsumenta, pod warunkiem właściwego przestrzegania zaleceń producenta, umieszczonych na opakowaniu.

Hurtownia Chemia Łódź prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Dodatkowo może pochwalić się usługami rozlewu, konfekcjonowania oraz transportu. Na terenie Spółki w Łodzi mieści się również sklep firmowy, sprzedający towary w ilościach detalicznych, w atrakcyjnych, hurtowych cenach.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Chemialodz.pl

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
51 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *