Hobby

Disco polo w USA – które zespoły disco polo koncertują w Stanach Zjednoczonych?

• Zakładki: 31


Występy polskich artystów w Stanach Zjednoczonych zawsze budzą ogromne zainteresowanie i wiele emocji. Występy w USA i Kanadzie stanowią pewnego rodzaju prestiż dla artystów i przedstawicieli wszystkich gatunków muzycznych – podobnie jak z gwiazdami disco polo. Kto miał okazję koncertować w USA i Kanadzie?

Koncerty disco polo w USA i Kanadzie – oni zagrali za wielką wodą

W zeszłym roku odbyło się tournée po Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. W ramach trasy koncertowej, tak bardzo wyczekiwanej przez Polonię, zagrali: zespół Classic, Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Marcin Miller i zespół Boys, Top Girls, Maciej Smoliński i Luka Rosi. Fani disco polo gorąco przywitali wszystkie gwiazdy disco polo, a dla jednego zespołu przygotowali prawdziwą niespodziankę. Zespół Classic obchodził 30-lecie – jubileusz uczczono pięknym tortem.

W 2018 roku odbyła się także trasa koncertowa w ramach 25-lecia istnienia disco polo. Wzięli w niej udział After Party, Power Play, Piękni i Młodzi, Top One, Skalar US, Junior oraz zespół Classic, któremu najwidoczniej występy przed amerykańską polonią szczególnie przypadły do gustu.

Bardzo nas cieszy, gdy polskie zespoły, również gwiazdy disco polo, koncertują za granicą. Trasy koncertowe po Ameryce i Kanadzie to wspaniała muzyczna przygoda, a dla osób mieszkających od lat daleko od ojczyzny doskonała okazja, by poczuć się „jak w domu.” Nie możemy doczekać się informacji, o kolejnych planach wyjazdowych. Jak sądzicie, kto w najbliższym czasie zagra koncert disco polo w USA?

Artykuł powstał przy współpracy z portalem disco-polo.info.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *