Hobby

Udany wieczór kawalerski w Łodzi? Twórzcie wspomnienia całą męską ekipą!

• Zakładki: 43


Wieczór w pubie to okazja do niekończących się rozmów i żartów przyszłego pana młodego i jego przyjaciół, ale przy tak ważnej okazji warto zadbać o wyjątkowo spędzony czas. Na pewno jeszcze nie raz zobaczycie się w większym gronie przy złocistym trunku… Tymczasem skorzystajcie z tego, że spotkaliście się ze starymi przyjaciółmi i spędźcie razem czas inaczej niż do tej pory. Wspólnie zastanówcie się, co mogłoby ucieszyć bohatera tego wieczoru.

Poznaj 3 pomysły na wieczór kawalerski w Łodzi

  1. Maraton filmowy. Łódź to miasto filmów, dlatego jeśli dysponujecie odpowiednim budżetem, możecie wynająć salę, np. w kameralnym kinie studyjnym. Świetnym pomysłem jest też urządzenie pokazu filmowego w domowym zaciszu albo w ekskluzywnym hotelu.
  2.  Paintball. Wyjątkowe wieczory kawalerskie Łódź z elementem rywalizacji gwarantują niezapomniane wspomnienia. Współzawodnictwo dwóch drużyn, adrenalina i czas spędzony na świeżym powietrzu to gwarancja świetnej zabawy.
  3.   Symulatory. Przyszły pan młody zawsze chciał prowadzić pociąg towarowy albo od dzieciństwa marzył o pilotowaniu samolotów pasażerskich? W Łodzi bez trudu znajdziesz najróżniejsze symulatory, dzięki którym spełnisz jego marzenia.

Skorzystaj z naszym pomysłów na wieczór kawalerski w Łodzi albo znajdź swój własny sposób na świętowanie żeniaczki przyjaciela. Życzymy szampańskiej zabawy!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Paintball Poligon.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
83 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *