Praca i kariera

Ogrodzenia z siatki – szeroki wybór

• Zakładki: 42


Odpowiednio dobrane ogrodzenie zapewnia bezpieczeństwo, ale też prywatność. Niewątpliwie to dobry wybór dla wymagających. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie, a przy tym trwałe. Dziś podpowiemy Wam jak wybrać ogrodzenie z siatki.

Ogrodzenie z siatki – tanie i stylowe 

Ogrodzenie z siatki może być niezwykle wytrzymałe, a dzięki ocynkowaniu będzie też wykazywać odporność na działanie warunków atmosferycznych. Nie trzeba obawiać się, że ulegnie korodowaniu. Jednocześnie do wyboru są różnego rodzaju siatki. Można zdecydować się na ogrodzenie z siatki leśnej, która jest naprawdę tania. Sprzedawana jest najczęściej w rolkach. Wbrew pozorom może być wykorzystana nie tylko do ochrony uprawianych roślin, ale też sprawdzi się jako ogrodzenie tymczasowe, np. w trakcie budowy. Montaż jest banalnie prosty i można wykonać go samodzielnie. Zdecydowanie trwalsza jest siatka ocynkowana, która właśnie jest zabezpieczona przed korodowaniem. Może posłużyć przez długie lata. Zwracajcie zawsze uwagę na grubość powłoki jaką posiada, im wyższa, tym lepiej. Kolejnym dobrym wyborem jest ogrodzenie z siatki powlekanej tworzywem sztucznym. Otulina z PVC jest niezwykle trwała. Jest przy tym mrozoodporna. 

Dobre cechy ogrodzenia z siatki 

Przy wyborze siatki do ogrodzenia trzeba zwrócić uwagę na trwałość. Znaczenie ma też średnica drutu. Im większa, tym ogrodzenie będzie solidniejsze, a to przekłada się także na trwałość. Taka siatka sprawdzi się nawet gdy macie dużego psa. Skacząc na ogrodzenie, nie powygina go. Nie można jeszcze zapominać, że znaczenie ma wielkość oczek. Im oczka większe, tym siatka jest mniej sztywna. Trzeba jeszcze wybrać odpowiednią wysokość. Najlepiej sprawdzają się siatki o wysokości 1,5 m do 1,8 m. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producentem ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *