Hobby

Kurs wspinaczkowy na ściance – korzyści

• Zakładki: 21


Chcesz się wspinać w skałach? Zaczekaj chwilę! Zanim zapiszesz się na kurs wspinaczkowy w terenie, rozważ lekcje na sztucznej ściance. Poznaj powody, dla których możesz odnieść korzyści, poprzedzając wspinanie w skałach ćwiczeniami na ściance. Zapraszamy!

Wspinanie po ściance – przygotowanie na sezon

Jeżeli myślisz o przyszłościowej wspinaczce w skałach, ścianka to doskonałe miejsce, które przygotuje Cię teoretycznie i praktycznie. Na dodatek na kurs wspinaczkowy w Warszawie na ściance w GoUp możesz się zapisać późną jesienią lub zimą, dzięki czemu będziesz gotowy na kolejny sezon wspinaczki skalnej rozpoczynający się wiosną.

Ścianka wspinaczkowa – kontrolowane warunki na start

Ścianka wspinaczkowa w zamkniętym terenie stanowi świetne pole do nauki dla osób, które nie chcą skakać na głęboką wodę. Tutaj w kontrolowanych warunkach i przy poczuciu pełnego bezpieczeństwa poznasz zasady i techniki wspinaczkowe. Zdobędziesz umiejętności samodzielnego wspinania oraz asekurowania partnera. Ponadto zweryfikujesz, czy wspinaczka rzeczywiście jest dyscypliną sportową, której chcesz się poświęcić. Dzięki cenie atrakcyjniejszej względem wspinaczki w skałach nie będziesz czuł się stratny, jeżeli uznasz, że to jednak nie dla Ciebie.

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci

Kurs wspinaczki po ściance jest również wartościową opcją dla dzieci i młodzieży. Jeżeli rodzice ze względu na obawę przed utratą życia lub zdrowia nie chcą pozwolić podopiecznemu na wspinaczkę w skałach, młoda osoba zaś bardzo chce się sprawdzić w nowej dyscyplinie, ścianka pozwoli obu stronom zadowolić się kompromisem.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Goup.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
34 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *