Praca i kariera

Usługi cięcia laserem

• Zakładki: 48


Firmy z wielu branż muszą mieć dostęp do profesjonalnego wsparcia w procesach, których na własną rękę nie są w stanie przeprowadzić. Tak jest w dużej mierze z usługą cięcia laserem. Warto wybrać partnera zajmującego się tym zadaniem w pełni kompleksowo!

New Cut – Twój partner w biznesie

Zapraszamy do zapoznania się z usługami cięcia laserem New Cut. Dysponujemy szerokim zapleczem technologicznym, w tym nowoczesnym parkiem maszynowym do obróbki laserowej metali. Zapewniamy kompleksową realizację w jednym miejscu. Dysponujemy dużym doświadczeniem, wsparciem specjalistów obróbki laserem stali na każdym etapie. To wszystko gwarantuje jakość – rozwiązania sprawdzone od lat!

Zespół New Cut składa się ze specjalistów z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu każdy klient zyskuje wsparcie dedykowanego konsultanta i to na każdym etapie współpracy. Przygotowujemy projekt produktu, sporządzamy wycenę realizowanego projektu, doprowadzając go do finalnego końca, uwzględniając wszelkie sugestie i specyfikę zadania. To zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając najlepsze efekty. 

Bogata oferta

Oferujemy usługi cięcia laserem blach, rur i profili, spawanie MIG/MAG, spawanie robotem, gięcie na prasie. Poza tym dla każdego klienta dostępne są specjalistyczne usługi ślusarskie. Wykonujemy również konstrukcje dla instalacji fotowoltaicznych, dysponujemy prasami pneumatycznymi i lakiernią proszkową. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą New Cut.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
125 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *