Moda i styl

Eleganckie pióro wieczne na prezent

• Zakładki: 31


Choć coraz częściej piszemy na komputerze lub smartfonie, sztuka pisania odręcznego wciąż jest żywa, a jej wartość nawet większa niż wcześniej. List napisany pięknym pismem na papeterii zyskuje w oczach każdego odbiorcy. To nie to samo co e-mail, czy wiadomość na komunikatorze. Tekst pisany ma duszę, charakter i znaczy więcej, niż same słowa.

Dlatego właśnie markowe pióro wieczne to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, ale również dla szefa, nauczyciela, kontrahenta. Taki podarunek sprawi przyjemność każdemu, kto ceni sobie tradycję i przekłada papier nad ekran. Markowe pióro wieczne to również atrybut osoby pełniącej wysokie stanowisko. Podpisywanie umów, dokumentów dobrej jakości piórem dodaje klasy i szyku.

Jak wybrać eleganckie pióro wieczne?

Na rynku znajdziesz dziś szeroką ofertę producentów akcesoriów piśmienniczych. Wybierz markowe pióro wieczne, które będzie pasować do obdarowywanej osoby, jej charakteru i pełnionej funkcji. Ustal pożądaną wielkość pióra. W drobnej kobiecej dłoni lepiej będzie się układać mniejszy model, duży zaś z pewnością sprawdzi się u mężczyzny, szczególnie jeśli będzie służyć przede wszystkim do podpisywania dokumentów, a nie do długotrwałego używania. Chcesz nabyć złotą stalówkę, czy ze stali szlachetnej? Ta pierwsza będzie droższa, lecz jednocześnie trwalsza i ekskluzywna.

Zwróć uwagę na to, czy dane pióro wieczne zostało wyposażone w klip – element pozwalający na przymocowanie go do notatnika lub kieszonki w koszuli.

Nie bez znaczenia z pewnością jest również kolor markowego pióra wiecznego. Dla biznesmena najlepiej sprawdzi się czarne, granatowe lub srebrne. Kobieta o romantycznej duszy chętniej wybrałaby pióro w kolorze pastelowym.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą LDSKLEP.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
71 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *