Praca i kariera

CRM dla deweloperów VoxDeveloper – czym wyróżnia się to oprogramowanie?

• Zakładki: 59


Oprogramowanie CRM to powszechne rozwiązanie. W codziennej branży wykorzystuje je coraz więcej firm, bez względu na branżę czy charakter działalności. Jednak większość CRM-ów to uniwersalne programy, oferujące jedynie podstawowe funkcjonalności. Spośród nich VoxDeveloper wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami i rozbudowanymi modułami, które zostały przystosowane do potrzeb branży nieruchomości. Przedstawiamy najważniejsze funkcje i atuty użytkowania CMR dla deweloperów od Vox Commerce.

VoxDeveloper – CRM dla deweloperów i biur nieruchomości

CRM dla deweloperów VoxCommerce to oprogramowanie, które zostało stworzone wyłącznie z myślą o branży nieruchomości. Funkcje i ich poziom zaawansowania odpowiadają więc charakterystyce działalności firm deweloperskich oraz biur nieruchomości. Jest to niezwykle ważne, ze względu na szeroki zakres ich działalności – wielokanałowy marketing, procesy sprzedaży i obsługi klienta idą w parze nie tylko z najwyższymi standardami, ale uwzględniają również szereg zagadnień prawnych.

Zaawansowany CRM dla deweloperów i biur nieruchomości

Program VoxDeveloper to także zaawansowany CMR dla deweloperów i biur nieruchomości. Podstawowe funkcje wspierające procesy obsługi klienta zostały znacząco rozbudowane – pracownicy mają dostęp do wszystkich informacji i dokumentów, dzięki czemu i sprzedaż, i posprzedażowa obsługa klienta jest znacznie sprawniejsza. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w kontekście dużej konkurencji na rynku nieruchomości. Handlowcy docierają do klienta nie tylko znacznie szybciej, ale także z ofertą dopasowaną do oczekiwań klienta. Jest to możliwe dzięki informacjom dotyczącym wszystkich kontaktów z klientem, a także dzięki efektywnym kampaniom marketingowym, które koordynowane są również z poziomu CRM-u dla deweloperów.

Rozbudowane funkcje pozwalają także analizować wyniki działań poszczególnych działów oraz optymalizować procesy biznesowe. Dzięki temu firma deweloperska wciąż ulepsza standardy, które przekładają się na wyższą satysfakcję klienta i większą sprzedaż nieruchomości.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vox Commerce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
117 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *