najtańsza apteka

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
marek01

najtańsza apteka

Post autor: marek01 »

która apteka jest najtańsza? rodzice martwią się, że tak dużo wydają w aptece i chcieliby znaleźć jakaś tańszą alternatywę, kupujecie w DOZ? podobno tam jest dosyć tanio

rogelli ranco
Marika

Re: najtańsza apteka

Post autor: Marika »

Moim zdaniem nawet nie 'dość tanio', doz jest najtańszą apteką i to już od dłuższego czasu - ja zrobiłam rekonesans, naprawdę porównałam ceny w różnych okolicznych aptekach i ta różnica jest znaczna.
kratka

Re: najtańsza apteka

Post autor: kratka »

I co najlepsze od miesięcy te ceny w dozie się praktycznie nie zmieniają, nie rosną. Ja kupuję regularnie podobny zestaw leków i witamin i nie zauważyłam, żebym, płaciła jakoś znacząco więcej
luiza

Re: najtańsza apteka

Post autor: luiza »

Zgadzam się, kupuję w DOZ już od dawna- biorę stałe leki, u nich zawsze mają najlepsze ceny więc kupuje właśnie u nich, suplementy też mają korzystnie cenowo, warto zajrzeć.
chochang

Re: najtańsza apteka

Post autor: chochang »

Idzie zima, a jak wiadomo, wtedy nie ma słońca, nie ma jakiegoś takiego klimatu do działania. Zgodnie z tym mam mały dylemat, a mianowicie nie wiem, za co odpowiada witamina d3 i co w tym obszarze mam zrobić. Wiecie, niby to działa jakoś tam, ale maluszek ma problem z jej przyswojeniem. Może jednak mi pomożecie?
Gość

Re: najtańsza apteka

Post autor: Gość »

W temacie aptek, to ja też zauważyłam, że w doz najtaniej i póki co robię tam zakupy. Można naprawdę sporo przepłacić w innych aptekach, sama się zastanawiam czasami skąd aż takie różnice są.
ODPOWIEDZ