Okulary słoneczne

Podróżowanie, przygody i wspomnienia użytkowników forum. To także miejsce na szukanie i polecanie miejsc do zwiedzania.
Awatar użytkownika
Mieszko_75
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2023, 1:41

Okulary słoneczne

Post autor: Mieszko_75 »

Panowie, dajcie znać gdzie kupujecie dobrej jakości okulary słoneczne, które sprawdzą mi się również podczas sporu. Najczęściej jeżdżę na rowerze i to właśnie wtedy powinny mi się sprawdzić te okularki, ale jednak też zdarza mi się czasem biegać i pewnie wtedy również miałbym okazję je nosić. Bardzo liczę na Wasze polecenia, z góry za nie dziękuję :)
mytiuans

Re: Okulary słoneczne

Post autor: mytiuans »

Które dobre okulary przeciwsłoneczne są dobre Waszym zdaniem? Zaczęłam się odpowiednio sugerować rozwiązaniami i jak na razie to dla mnie naprawdę ważne. Czekam więc z niecierpliwością na Wasze podpowiedzi. Niech mi to pomoże odpowiednio.
eci393

Re: Okulary słoneczne

Post autor: eci393 »

Mam zamiar kupić nowe okulary przeciwsłoneczne i bardzo zainteresowała mnie marka Fendi. Widziałam kilka świetnych modeli na stronie https://e-luxoptyk.pl/pl/c/Fendi/72 , ale chciałabym poznać Waszą opinię, jeśli posiadacie okulary tej marki. Czy są wygodne i chronią we właściwy sposób nasze oczy przed promieniowaniem słonecznym?
doborowe200

Re: Okulary słoneczne

Post autor: doborowe200 »

Jakie sklepy z okularami przeciwsłonecznymi możecie mi polecić, laikowi, który pierwszy raz będzie dobierał własne okulary? W sumie zaczęłam to rozważać od jakiegoś czasu i naprawdę mocno mi się to klaruje, że po prostu po nie sięgnąć. Tylko gdzie i jakie?
renoes

Re: Okulary słoneczne

Post autor: renoes »

Pękły mi noski w okularach i tak się zastanawiam, czy lepszym pomysłem będa dla mnie nowe oksy, naprawa okularów piaseczno , a może jednak soczewki? Kompleksowe podejście do zdrowia mnie zaciekawiło, bo jednak ważne ono jest. Stąd mam dylemat. Co się bardziej opłaca?
ODPOWIEDZ