Zdrowie psychiczne

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
Ernest

Zdrowie psychiczne

Post autor: Ernest »

Witam. Chciałbym podzielić się z Wami stroną https://www.elpisonline.pl/. Miałem ogromny problem z wiarą w siebie. Czułem, że jestem gorszy od najgorszych. Że nic mi nie wychodzi w życiu. Że jestem nieudacznikiem. Kiedy znalazłem stronę Elpis Online i zacząłem wczytywać się w publikowane na niej treści, a później także i zacząłem robić od nich kurs online, moje życie zaczęło nabierać lepszych kolorów. Zacząłem w siebie wierzyć, zacząłem wychodzić do ludzi, rozmawiać z nimi. Udało mi się również poznać fajną dziewczynę :) Dlatego też, jako stały bywalec tego forum, postanowiłem wreszcie się ujawnić i Wam o tym napisać. To też krok na przód. Sprawdźcie sobie tę stronę i korzystajcie z niej. Każdy z nas jest dużo warty. Trzeba tylko o tym się przekonać!
Jan

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Jan »

W kwestii zdrowia psychicznego warto zastanowić się nad poziomem stresu jakiego doświadczamy, gdyż jak wiadomo może być on wyjątkowo zgubny. Wiąże się to także z problemami ze snem czy brakiem snu. Czasem trzeba po prostu trochę zwolnić. Ja dodatkowo stosuję olej CBD, działa bardzo dobrze zwłaszcza w kwestii stresu i nerwowości. Produkty konopne są ostatnio bardzo modne i myślę, że warto z nich korzystać, szczególnie dobre są maści przeciwbólowe, czy kosmetyki na problemy skórne, kremy bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę. Jeśli mogę polecić to ja stosuję olejek cbd Medigold 10%, można też wspomagać się herbatkami konopnymi z melisą.
ODPOWIEDZ