jak zadbać o stopy?

Jak dbać o zdrowie, jakiego lekarza wybrać i inne tematy związane z dobrym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.
Awatar użytkownika
emilia
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 7:58

jak zadbać o stopy?

Post autor: emilia »

Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiś naprawdę dobry krem do stóp z mocznikiem? Z tego co słyszałam, to jest zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chce się nawilżyć, ale też odżywić skórę stóp. Nie chodzi tutaj o moje stopy, tylko stopy mojego taty, które naprawdę są zaniedbane, ale nie ukrywam, że i ja przed latem chętnie zadbam o mocne nawilżenie :)
Sami

Re: jak zadbać o stopy?

Post autor: Sami »

Widać, że faceci coraz bardziej zwracają uwagę na swój wygląd. Zaczynają bardziej dbać o swoją skórę, włosy, ale i stopy. W drogeriach dział kosmetyka stóp obejmuje całkiem sporo produktów. Sam kupuję systematycznie różne kremy, specjalne maseczki w formie skarpetek, a raz na tydzień robię peeling.
Polalola

Re: jak zadbać o stopy?

Post autor: Polalola »

Zadbanie o stopy to dla mnie ważna część rutyny pielęgnacyjnej. Regularne przycinanie paznokci, zwłaszcza po kąpieli, pomaga utrzymać je w dobrej kondycji. Staram się unikać noszenia zbyt ciasnych butów, aby skóra mogła swobodnie oddychać. Również korzystanie z kamienia pumeksowego podczas kąpieli pomaga mi zachować gładkość skóry stóp. Dodatkowo, używam specjalnych kremów do stóp, a ostatnio odkryłam rewelacyjny krem do stóp, który szybko stał się moim ulubionym. Jeśli macie swoje sprawdzone triki na pielęgnację stóp, chętnie się nimi podzielcie!
ODPOWIEDZ