kredyt przez internet?

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Awatar użytkownika
Zygbert-66
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 6:44

kredyt przez internet?

Post autor: Zygbert-66 »

Ktoś z was brał może kiedyś kredyt przez internet https://www.banki24.com.pl/kredyt-przez-internet-w-jakich-bankach/? Ostatnio dowiedziałem się o takiej możliwości i zacząłem się zastanawiać, bo w zasadzie to o wiele wygodniejsze niż wybranie się osobiście do banku czy jakiejkolwiek instytucji finansowej, nie sądzicie? Opowiecie mi więcej o tej procedurze?
rozaliaa

Re: kredyt przez internet?

Post autor: rozaliaa »

Na stronie KOKOS też możecie znaleźć niezłe pożyczki bez zatrudnienia i różne inne. Nawet macie tam dostępny ranking, który umożliwia porównania poszczególnych opcji. W ten sposób będziecie mogli dopasować ofertę idealnie do swoich potrzeb.
arogoto

Re: kredyt przez internet?

Post autor: arogoto »

U mnie nie ma jednego problemu, ale jak już, to na pewno warto sprawdzać sobie najróżniejsze kwestie i ja mam na oku coś takiego, że sprawdzam sobie , co doradca kredytowy Zielona Góra ma do zaoferowania. W końcu chcę mieć coś sensownego i dobrego, niekoniecznie kredyt bez pomyślunku.
ODPOWIEDZ