Moje nowe hobby

Jakie zainteresowania ma prawdziwy facet? Daj nam znać, czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie.
Alicka

Moje nowe hobby

Post autor: Alicka »

Hejka. Moje nowe hobby to ... nie tak szybko. Kwarantanna mi to uczyniła bo tak ogólnie to nie było na to czasu. Była tylko pogoń za pracą. Nie wiem jak Wy ale ja to nabyłam i jestem w sumie zadowolona. Moje nowe hobby to oglądanie seriali. Wiem, że to dla Was żadna nowość dla mnie jest to nowość. Nigdy mnie to nie kręciło uważałam to za stratę czasu. Ciekawe filmy online też mnie wciągają ale ja lubię długie i rozbudowane historie. Tak prawie telenowele hehe. Możecie mi polecić jakieś rodzinne seriale? Czekam na Wasze propozycje. Nie chce mi się szukać i testować czy mi się spodoba czy nie wolę jak ktoś poleci mi takie sprawdzone. Tematyka dowolna. Pozdrawiam
Młodyż

Re: Moje nowe hobby

Post autor: Młodyż »

Liwi https://www.liwi.pl/ to bardzo dobry sklep, gdzie kupimy dobrej jakości żywe przynęty wędkarskie. W bardzo dobrej formie, świeże, ruchliwe, różnorodne, ja lubię właśnie u nich kupować, bo oferta jest ciekawa, praktyczna, są robaki białe i kolorowe, rosówki, dżdżownice, wiele innych. Możemy więc bez problemu wybrać takie przynęty, w zależności oczywiście od tego, na jakim zbiorniku łowimy, na jaką rybę polujemy. Też w sklepie możemy po prostu liczyć na doradztwo
MariuszŻ34

Re: Moje nowe hobby

Post autor: MariuszŻ34 »

Od kiedy przeszedłem na emeryturę to mam czas na swoje pasję i zainteresowania. Moją pasją, której poświęcam się całkowicie jest wędkowanie na różnych akwenach i to w dobrej łodzi najlepiej motorowej. Zabierałem na taką łódź latami i kiedy poszedłem na emeryturę taką łódkę kupiłem. Na wiosnę ruszam z kolegą na mazury i potrzebuję oświetlenia podwodnego i z tego co widziałem w sieci to takie oświetlenie dostaniemy w tej firmie Taurus Sea Power https://www.taurus.gda.pl/pl/kontakt/ .
Zbyniek

Re: Moje nowe hobby

Post autor: Zbyniek »

Mógłbym napisać podobnie, moje nowe hobby to od czasów pandemii seriale online, one uratowały mnie przed depresją. Podczas siedzenia w domu obejrzałem od nowa wszystkie sezony Przyjaciół, do tego oglądałem też Westworld. Jestem fanem Gry o Tron, Breaking Bad, Narcos - to są seriale, które mogę oglądać kilkukrotnie. Seriale z Netflixa nie do końca mi podchodzą, nawet Wiedźmin, który miał fajny pierwszy sezon, w kolejnym sezonie mnie już rozczarował.
trete

Re: Moje nowe hobby

Post autor: trete »

Jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności wokalne, profesjonalne lekcje śpiewu poznań to świetny sposób na rozpoczęcie. Dzięki odpowiednim instrukcjom nauczysz się, jak stosować odpowiednie techniki śpiewu i rozwijać swój zakres wokalny.
gerelka

Re: Moje nowe hobby

Post autor: gerelka »

Czy kiedykolwiek chciałeś dotrzeć do sedna swojego ulubionego hobby? Z pomocą osoby jak dobra wróżka Wrocław możesz odblokować potencjał, jaki ma do zaoferowania Twoje hobby. Usługi wróżbiarskie mogą zapewnić głębsze zrozumienie twojego hobby, pozwalając ci cieszyć się nim jeszcze bardziej.
wróbelek

Re: Moje nowe hobby

Post autor: wróbelek »

A moją pasją jest modelarstwo i przyznam się, że niestety nie miałem czasu ostatnio majsterkować. Ale teraz chcę to zmienić...Planuję odwiedzić sobie sklep z modelami ABC-RC i tam pokupować wszystko co mi będzie potrzebne i coś tam potworzę.
ODPOWIEDZ