Jakie oświetlenie wybrać?

Tematy inne, wątki niepasujące do pozostałych działów. Dołącz do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
dal-83
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 5:09

Jakie oświetlenie wybrać?

Post autor: dal-83 »

Siemka wszystkim ;)
Polecacie jakiś szczególny typ oświetlenia do salonu? Ja generalnie zawsze szukam takich bardziej nowoczesnych rozwiązań, nowinek technologicznych i tak dalej. Przykładowo ostatnio zwróciłem uwagę na system szynowy LED Track System. Może już o nim słyszeliście? Jeśli tak to sądzicie, że nada się właśnie do pokoju dziennego? Z góry dzięki za wszystki rady!

łyżwy spokey calgary opinie
dasha

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Post autor: dasha »

Ja tam nie jestem jakimś znawcą jak chodzi o lampy, ale lubię czytać komentarze opinie itd. No i tak ostatnio zauważyłam, że polecane są lampy philips hue . Ponoć są na tyle funkcjonalne, że można dopasowywać do siebie barwę światła, zapisaywać wszelkie ustawienia itd. Niektóre są na czujnik ruchu, nieźle...
mijaa

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Post autor: mijaa »

A może potrzebujecie zaczerpnąć nieco inspiracji? Tak pytam, ponieważ tutaj https://www.topmet.pl/blog/oswietlenie- ... adnik.html znalazłam właśnie koncepcje ciekawe na oświetlenie łazienki, możecie sobie sprawdzić. Fajne tam opcje nawet dla siebie znalazłam.
ptysiaa

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Post autor: ptysiaa »

No ja też mam dylemat, bo nie wiem jakie oświetlenie do biura najlepiej byłoby wybrać? Może macie jakieś dla mnie wskazówki? Wiecie, ważne jest dla mnie, aby wszystko było dobrze zaaranżowane i aby oświetlenie zapewniło mi odpowiednią widoczność, dobry komfort pracy.
kami939

Re: Jakie oświetlenie wybrać?

Post autor: kami939 »

Wszystko zależy od tego, co jakiego pomieszczenia to oświetlenie wybieracie. Na pewno warto wziąć pod uwagę barwę światła. Ona ma moim zdaniem największe znaczenie.

__
luksusoweosiedlamarbella.com
ODPOWIEDZ