Podróżowanie

Podróżowanie, przygody i wspomnienia użytkowników forum. To także miejsce na szukanie i polecanie miejsc do zwiedzania.
Awatar użytkownika
gertruda
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 3:15

Podróżowanie

Post autor: gertruda »

Wiecie co kończymy w tym roku budowę naszego domu i w końcu będziemy mogli pozwolić sobie na to, żeby częściej wyjeżdżać, częściej podróżować. Mamy już kilka pomysłów na dalsze eskapady, póki co podróżujemy po naszym kraju, jeśli jest okazja. Teraz wybieramy się w góry, kupiliśmy już sportowe kurtki jesienne, bo wiadomo, że w górach pogoda bywa zmienna.
janna

Re: Podróżowanie

Post autor: janna »

to super! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: ja tez mam w planach w tym roku wyjazd po raz pierwszy od dawna, jakoś teraz sobie uzbierałam w końcu na te wakacje
magdalena groszek

Re: Podróżowanie

Post autor: magdalena groszek »

Myślę że wypożyczalnia samochodów Poznań ma dla Ciebie bardzo dobrze dopasowaną ofertę samochodów i możesz w ten sposób sprawić że Twoje podróżowanie będzie bardziej komfortowe i będziesz niezależna od rozkładów jazdy i innych rzeczy. Ja też chcę wynająć sobie samochód na wyjazd, wiele osób teraz tak robi
Gość

Re: Podróżowanie

Post autor: Gość »

Dla mnie podróże są naprawdę męczące, zwłaszcza, jeśli nie mam na to szczególnie planów. Dlatego sprawdzam sobie niektóre kwestie, jak na przykład lotniska w polsce . Moim zdaniem to sensowne. Jestem zdania, że sporo osób ma podobne podejście. I ja się na tym skupiam. Dajcie mi znać, co myślicie. To dla mnie ważne.
Paweł 11

Re: Podróżowanie

Post autor: Paweł 11 »

Witajcie! Zastanawiam się nad zakupem roweru przełajowego https://goodsport.pl/rowery/szosowe/przelajowe/ , ale jestem początkującym rowerzystą. Co powinienem wiedzieć, zanim podejmę decyzję? Jakie modele są odpowiednie dla osób początkujących, a na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze roweru przełajowego?
kami939

Re: Podróżowanie

Post autor: kami939 »

Bardzo lubię podróżować i staram się wybierać rewelacyjne kierunki. Myślę, że bez żadnego problemu uda mi się pojechać gdzieś jeszcze w tym roku.

__
zabudowa tarasów warszawa

bokserki a slipy
haalinkaa

Re: Podróżowanie

Post autor: haalinkaa »

U mnie szykuje się wycieczka do Dubaju i wiem, że bez tego nijak się nie da nic zrobić, tylko po prostu warto o tym wspomnieć, że ja lecę. Oczywiście pełnopłatna podróż trochę wyniesie, ale uważam, że nie ma tego złego. Będziemy nocować pod gwiazdami, ale zobaczymy nowe miejsce.
niuteek

Re: Podróżowanie

Post autor: niuteek »

Jakie darmowe atrakcje w Dubaju lubicie i możecie polecić? Wybieram się tam początkiem nowego roku i jestem zdania, że każdy da mi odpowiedzi, ale jednak nie mogę się sama zdecydować. Dajcie namiary, niech to będzie piękne.
Adamsky

Re: Podróżowanie

Post autor: Adamsky »

Zakup samochodu może być powiązany z wieloma aspektami naszego życia. Jednym z najważniejszych jest prowadzenie biznesu bo wtedy nie możemy sobie pozwolić na szukanie oszczędności podczas zakupu. Dlatego trzeba kierować się zasadami i podejściem ludzi bardziej doświadczonych od nas. Wystarczy poczytać rewelacje jakie znajdziecie na forach motoryzacyjnych by poznać najbardziej niezawodne modele. Jeżeli chodzi o polecane marki to z pewnością warto odwiedzić stronę Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/ gdzie także jest wiele możliwości finansowania zakupu, co w dłuższej perspektywie odciąży nasz budżet.
Adas456

Re: Podróżowanie

Post autor: Adas456 »

A jakieś plany na ferie? Mnie spodobał się ostatnio Pałac Pakoszów, którego ofertę widziałam na stronie https://www.palac-pakoszow.pl/ferie-zimowe-long-stay . Ferie to idealny czas, aby skorzystać z różnych wyjazdów, ponieważ wiele hoteli oferuje ciekawe pakiety.
niewolnomi

Re: Podróżowanie

Post autor: niewolnomi »

Jak w ogóle spojrzeć na wyjazd, jeśli nie jesteśmy pewni, co możemy zrobić z naszym samochodem? W końcu nie chcemy zostać okradzeni, prawda? To Wam podpowiem, że fajną opcją będzie parking lotnisko Chopina , bo to jest dla nas naprawdę trudnym elementem, żebyśmy mogli zdecydować się na odpowiednie miejsce parkowania.
ODPOWIEDZ