Polecam Abar-zabawki.pl

Porozmawiajmy o różnych firmach, wymieńmy się doświadczeniami i polecajmy najlepszych. Dołącz do nas.
Emina

Polecam Abar-zabawki.pl

Post autor: Emina »

Porządna firma, bardzo sie rozwija, można zdobyć duże doświadczenie zawodowe jeżeli komuś zależy na tym.
alexaa

Re: Polecam Abar-zabawki.pl

Post autor: alexaa »

Ok- świetnie... Dobrze wiedzieć gdzie można kupić dobre i atrakcyjne zabawki dla dzieci... Ja teraz znalazłam również firmę Auzou, która oferuje rewelacyjne zabawki dla dzieci kreatywne - też warto im się przyjrzeć. Zwłaszcza, że ich zabawki są ukierunkowane na rozwój dziecka.
akaiaa

Re: Polecam Abar-zabawki.pl

Post autor: akaiaa »

U mnie nie ma jednej zabawy. Kiedy dzieciaki przyjeżdżają, to ja po prostu czuję, że muszę z nimi poszaleć. I w związku z tym może warto powiedzieć, że najfajniejszą opcją będzie po prostu sprawdzenie sobie takich https://klub.fm/smok-kolorowanka/ kolrowanek z sieci? To moim zdaniem naprawdę jest coś.
czteryicztery

Re: Polecam Abar-zabawki.pl

Post autor: czteryicztery »

Narzeczony ma dziecko i nie jest prosto ogólnie skupić się na tym, co możemy mu na urodziny kupić. Niektórzy twierdzą, że to jest łatwe, ale ja uważam, że jednak warto sprawdzić na przykład rower z przerzutkami . Czy myślicie, że to może się spodobać?
nadiaa

Re: Polecam Abar-zabawki.pl

Post autor: nadiaa »

Nie znam tej firmy, ale ostatnio przykładowo natrafiłam na firmę Planeta Klocków , która oferuje klocki lego architecture najróżniejszego rodzaju i różne inne ich kolekcje. Według mnie jak wasze dzieci lubią bawić się klockami, lubią budować - to warto zawitać na ich stronie.
ODPOWIEDZ