Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Porozmawiajmy o różnych firmach, wymieńmy się doświadczeniami i polecajmy najlepszych. Dołącz do nas.
Olga

Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Post autor: Olga »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski?
kirra

Re: Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Post autor: kirra »

A wiecie co zrobicie z takimi aspektami, jak odpad 170503 ? Bo przypuszczam, że na początku będziecie chcieli przeprowadzić gruntowny porządek na waszej działce. Dlatego warto byłoby dowiedzieć się, kto może zabrać od wasz zanieczyszczenie, odpady.... Bo to też jest bardzo ważne...
zgliszczaa

Re: Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Post autor: zgliszczaa »

U mnie temat tak naprawdę ma to do siebie, że jest mocno namieszany i ja mam nadzieję, że z czasem po prostu coś ogarnę. I jak na razie, to sprawdzam coś takiego jak lakiery do malowania felg . W końcu one są także i do innych, metalowych elementów w domu. I to połączenie jest mega.
dzejziia

Re: Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Post autor: dzejziia »

Skoro już mowa o szukaniu przygód remontowych, to może poradzicie mi, jak to wygląda, a dokładniej recykling stali jak się robi. Wiem, że to dla mnie nie jest tak kompleksowe, ale mam nadzieję, że z czasem po prostu to jakoś wszystko się da ułożyć i że będę w tym względzie zobowiązana.
dżaama

Re: Budownictwo - Remonty - Instalacje Kazimierz Łazarski

Post autor: dżaama »

Jaki kolor sufitu wam się pdooba? Ja to chyba polecę klasyką, czyli bielą, ale jeszcze się zastanawiam nad szarością, bo jak wiadomo, każdy z nas ma swoje własne wymagania i jestem pewna, że kluczem do szczęścia będzie podążanie za klasyką w tym względzie. Gdzie indziej mogę szaleć, wiadomo.
ODPOWIEDZ