akcesoria motocyklowe

Samochody, czyli to, co mężczyźni lubią najbardziej. Dyskutujemy tu o wszystkim, co ma związek z naszymi pojazdami. Zapraszamy też fanów jednośladów.
Awatar użytkownika
mirosz_87
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2022, 1:19

akcesoria motocyklowe

Post autor: mirosz_87 »

Jakie akcesoria motocyklowe powinno się kupić na samym początku? Motocykl mam już upatrzony i za chwilę p niego jadę. A potem prosto do sklepu motocyklowego: kask, kurtka, rękawice, a co dalej? Co jest takim must have na początku? Jestem nieco przerażona, to mój pierwszy motocykl i jeszcze nic nie mam. Liczę że coś mi podpowiecie, co najlepiej kupić na początek?
Fryderyk24

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Fryderyk24 »

Ja to raczej z motocykli suzuki polecam. Ja się na motocyklach aż tak nie znam, ale chciałbym w końcu zacząć jeździć! Zainteresował mnie szczególnie kurs dla posiadaczy Suzuki - https://automoc.pl/bezpieczenstwo/kurs- ... zy-suzuki/. Myślicie, że trzeba najpierw mieć motocykl, czy można pójść na kurs, a później kupić?
Marceli77

Re: akcesoria motocyklowe

Post autor: Marceli77 »

Ja motocykla nie mam już, ale nieraz decyduje się na wynajem, więc kask mam swój i moim zdaniem to właśnie najważniejsza rzecz, którą trzeba mieć na motocykl. Fajnie, że każdy może wybrać się na wyprawy motocyklowe nawet jak nie ma motocykla! I to nie tylko pojeździć po mieście i nierównych drogach, tylko po niesamowitych trasach Andaluzji.
ODPOWIEDZ