Odzież robocza do pracy

W co ubierają się mężczyźni? Jakie ubrania wybierać, by wyglądać elegancko? Na te i inne pytania odpowiedzi szukaj tutaj.
Markos

Odzież robocza do pracy

Post autor: Markos »

Panowie, gdzie kupujecie odzież roboczą do pracy? Z tego co widzę, po zrobieniu wcale niemałego renesansu w internecie, bardzo dobre ceny ma sklep https://bhpstar.pl Kupowaliście u nich? Jakość ubrań też wydaje się dobra, a chcę sobie zamówić kilka sztuk :)
nat112

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: nat112 »

Ja polecam firmę BHP - Elmar. Ich artykuły BHP w tym odzież robocza, są naprawdę wysokiej jakości! Sama korzystałam i jestem bardzo zadowolna! Jeśli nadal zastanawiasz się warto się z nimi skontaktować lub pójść do sklepu stacjonarnego
pawel3933

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: pawel3933 »

Odzież roboczą można kupić stacjonarnie, ale w internecie konkretnych ofert również nie brakuje. Przez internet czasem nawet wychodzi taniej i przede wszystkim wygodniej. Jeśli jesteście zainteresowani, to oferta odzieży roboczej dostępna jest na stronie https://tarwis.pl/odziez-robocza .
kamil3992

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: kamil3992 »

Najważniejsze jest to, aby znaleźć dla siebie odpowiednią i przede wszystkim bezpieczną odzież, dzięki której będzie można pracować w dobrych warunkach.

___
wkładki do butów ortopedyczne
emi898

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: emi898 »

Moim zdaniem odzież do pracy jest bardzo ważna, więc trzeba wszystko dobrać do wykonywanego zawodu oraz do tego, jakie bezpieczeństwo taka odzież musi zapewnić.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
poli93922

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: poli93922 »

Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na tym, aby w pracy prezentować się dobrze, ale najważniejszą kwestią w pracy jest odpowiednie bezpieczeństwo.

__
producent żwiru
Adas456

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: Adas456 »

Bardzo ważne jest to, aby dobrać odpowiednią odzież dla siebie. Myślę, że możecie rozejrzeć się za konkretnymi rozwiązaniami, aby zapewnić bezpieczeństwo.
nuber8392

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: nuber8392 »

Wydaje mi się, że kwestie odpowiedniej odzieży do pracy zostały ustalone w zasadach BHP, a szkolenie BHP obowiązkowe jest dla wszystkich.

__
Dentysta Milicz
dagmaraa

Re: Odzież robocza do pracy

Post autor: dagmaraa »

Pytanie - do jakiej branży szukacie odzież? Bo to też jest ważne... Ja ostatnio słyszałam, że świetna odzież medyczna damska i męska dostępna jest u firmy Eldan. Tam kupicie coś naprawdę dobrego gatunkowo i macie tam dostępne najróżniejsze wzory, fasony uniformów.
ODPOWIEDZ