Remont mieszkania

Lubisz majsterkować? Jeśli masz jakiś problem, to śmiało zacznij dyskusję. Pomagamy sobie rozwiązać trapiące nas problemy.
Awatar użytkownika
filip
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 23:35

Remont mieszkania

Post autor: filip »

Zastanawiam się, jak długo, jak dużo czasu zająłby mi remont mieszania. Właściwie generalny remont - poza instalacjami. Chodzi o mieszkanie niespełna sześćdziesięciometrowe, ale remont miałbym możliwość robić tylko po godzinach mojej pracy zarobkowej. Zamówiłem sobie już z salonu łazienkowego płytki Porcelanosa Oxfort, bo właśnie od płytkowania zamierzam zacząć.
xtree

Re: Remont mieszkania

Post autor: xtree »

Tak naprawdę remonty to nie do końca moja bajka, dlatego nie wiem na przykład jak malować wałkiem bez smug , czy co kłaść na ścianę. No i pod tym względem mam ciągle jakieś problemy i brak wskazówek. Mam nadzieję, że wszystko na spokojnie się uda, ale nie wiem też, czy to dobry plan. Co powiecie?
luna30

Re: Remont mieszkania

Post autor: luna30 »

Hello. Jak się macie? Właśnie przymierzam się do remontu - plan jest, ale materiały trzeba kupić, narzędzia i zacząć działać. Czy wiecie może w centrum handlowym park franowo, jakie obi poznań godziny otwarcia ma? Bo nie mogę się doszukać? A chciałabym międzyczasie podjechać i kupić co mi trzeba....
kirra88

Re: Remont mieszkania

Post autor: kirra88 »

Ja też zabieram się za remonty i chciałabym się od was dowiedzieć czym usunąć silikon z wanny ? Musiałabym usunąć stary, aby nałożyć nowy, aby wszystko było bardziej szczelne. Bo niestety gdzieniegdzie sam już odpadł silikon, dlatego tym bardziej trzeba pozostały usunąć - a nie chcę niczego uszkodzić itd.
puma89

Re: Remont mieszkania

Post autor: puma89 »

A czy ktoś z was kojarzy może firmę https://grupamo.pl/ ? Tak pytam, ponieważ powoli przygotowuję się do remontu i zastanawiam się nad tym czy nie kupić tam właśnie płytek do mojej łazienki, bo spodobał mi się jeden konkretny model... Wydaje mi się, że mają oni naprawdę dobre artykuły - w świetnej jakości.
towek

Re: Remont mieszkania

Post autor: towek »

zacieraczka ręczna jest niezbędnym narzędziem w każdym projekcie budowlanym lub remontowym. Jego wszechstronność i łatwość użycia sprawiają, że jest idealny do każdego zadania. Jest również wykonana z wysokiej jakości konstrukcji, która wytrzyma nawet najtrudniejsze prace. Zainwestuj w zacieraczkę ręczną już dziś i spraw, aby Twój kolejny projekt zakończył się sukcesem!
Dominisia

Re: Remont mieszkania

Post autor: Dominisia »

Myśląc o remoncie w łazience koniecznie trzeba zagłębić się w temat wentylacji - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/od ... i-i-plesni . Kratki wentylacyjne wbudowane w ściany i sufity to popularne rozwiązania. Dostępność różnorodnych wzorów i kolorów pozwala na dopasowanie ich do estetyki łazienki. Kratki sufitowe są szczególnie przydatne w przypadku wykorzystania rekuperatora, który wymaga rozprowadzenia kanałów wentylacyjnych po całym domu. Regularne czyszczenie kratki i sprawdzanie drożności kanałów są kluczowe.
Katarzyna3

Re: Remont mieszkania

Post autor: Katarzyna3 »

Hejka! Szukam prześcieradeł bez gumki na łóżko o wymiarze 140x200 cm https://firanybachowice.pl/174-przescie ... 140x200-cm . Gdzie znaleźć wygodne i trwałe opcje?
deseracta

Re: Remont mieszkania

Post autor: deseracta »

Cześć, zastanawiam się, jak klaść płytki na balkonie izolacja powinna być jakaś ? Nie mam kogo zapytać, a specjaliści są różni, czasem trzeba im o czymś przypomnieć. Dlatego Was pytam, może tak będzie mi zdecydowanie łatwiej.
sally88

Re: Remont mieszkania

Post autor: sally88 »

Skoro tak, to może też przy okazji poszukujecie dobre akcesoria do domu? Ja właśnie zainteresowałam się stronką tohurt.pl - bo ma naprawdę potencjał. Można tam kupić świetne dla siebie rzeczy z najróżniejszych kategorii. Ja chociażby planuję kupić organizery, kosze na pranie, czy dekoracje.
ODPOWIEDZ