Magazyn na sprzedaż

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Awatar użytkownika
Arnold1963
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 13:48

Magazyn na sprzedaż

Post autor: Arnold1963 »

Witam serdecznie. Słyszeliście może o jakichś magazynach na sprzedaż w Bielawie? Będzie mi potrzebna dodatkowa powierzchnia magazynowa dla mojego zakładu produkcyjnego także powoli rozglądam się za ofertami, ale nie idzie mi zbyt dobrze. Szczerze mówiąc nie bardzo wiem gdzie szukać ogłoszeń. Może mi podpowiecie? Byłoby o wiele łatwiej i sprawniej :P
abby

Re: Magazyn na sprzedaż

Post autor: abby »

Natomiast jakby was bardziej interesowało magazynowanie u kogoś , a więc wynajem przestrzeni na określony czas, to możecie zgłosić się do firmy EJKO http://ejko.com.pl/ . Oni już długi czas działają na rynku, także macie tą pewność, że wszystko przebiegnie u nich pomyślnie.
domla

Re: Magazyn na sprzedaż

Post autor: domla »

Bezpieczeństwo w magazynie jest kluczowe. Upewnij się, że zapewniasz odpowiednie szkolenia i sprzęt ochronny, a także widoczne znaki ppoż , aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom.
fularek

Re: Magazyn na sprzedaż

Post autor: fularek »

posiadanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla wyposażenia magazynu jest konieczne. Uważam, że instrukcja bezpieczeństwa pożarowego powinna zawierać warunki ochrony przeciwpożarowej obiektów i części stanowiących odrębne strefy pożarowe.
Bolek

Re: Magazyn na sprzedaż

Post autor: Bolek »

Studenci i osoby często przeprowadzające się mogą skorzystać z magazynów samoobsługowych jako tymczasowego rozwiązania do przechowywania swoich rzeczy. Jest to wygodne, gdy nie ma się stałego miejsca zamieszkania, a przechowywanie wszystkich rzeczy w jednym miejscu staje się problematyczne. Magazyny oferowane na https://kingstorage.pl/ zapewniają elastyczne warunki najmu, idealne dla tych, którzy potrzebują krótkoterminowego rozwiązania.
ODPOWIEDZ