Klimatyzacja do biura

Wszystko na temat pracy, prowadzenia biznesu, wydatkach. Pisz, jeśli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz pomocy albo odpowiedzi na pytania.
Awatar użytkownika
Barbara1983
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2022, 9:22

Klimatyzacja do biura

Post autor: Barbara1983 »

Wiecie co, kończy się już właściwie lato, ale zdałam sobie sprawę z tego, że koniecznie przed przyszłym rokiem muszę zainwestować w klimatyzację do biura, bo naprawdę trudno było czasem wytrzymac i wiadomo, że w takich warunkach też trudniej się pracuje. Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy https://centrumrekuperacji.pl? Oni zajmują się m.in. montażem klimatyzacji.
noxinaa

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: noxinaa »

No dobrze, a czy klimatyzacja przenośna są lepsze od klimatyzacji ściennej? Sporo rzeczy chciałabym wiedzieć na ten temat, ale nie mam takiej możliwości, fachowców w moim mieście nie ma. Dlatego może warto to jakoś rozważyć? Co wy na to?
versusa

Re: Klimatyzacja do biura

Post autor: versusa »

Sprawdzam w mojej firmie klimatyzatory przenośne i mam naprawdę dobre opinie na ich temat, ale czas pokazać, że jednak to dla nas ważne. I jeśli sobie po prostu uda mi się poszerzyć świadomość i dobrać stosowne wyjście, będę naprawdę wam wszystkim mocno wdzięczna. Niewyobrażalnie wręcz.
ODPOWIEDZ