Nie wiem co by było gdyby nie…

Rate this post

couple bedZ osiągnięciem pełnej erekcji i utrzymaniem wzwodu podczas stosunku seksualnego, nigdy nie miałem problemów. Wystarczyło, że raz doszło do sytuacji, w której kobieta wyśmiała mnie, ponieważ nie dałem rady i zaczęło rodzić się w mojej głowie pytanie, co jest ze mną nie tak?

Nieprzyjemne doświadczenie spowodowało, że każde kolejne zbliżenie wiązało się ze stresem. Nie zawsze dochodziło do takich sytuacji, ale jeszcze nie raz w późniejszym czasie zdarzyło mi się czuć zażenowanie, gdy znów nie dałem rady w łóżku. Im bardziej się starałem, tym czułem większy niepokój, że być może i tym razem znów coś pójdzie nie tak i erekcja nie przyjdzie.

Kolejne razy, kiedy dochodziło do łóżkowych igraszek, nawet, gdy erekcja przychodziła pomału przestałem odczuwać przyjemność, ponieważ w większości wypadków na początku przeżywałem ogromny stres, że znów coś się nie uda. Koszmarne uczucie, którego trudno się pozbyć i które nieustannie ciągnie się za tobą. Każdy, kto choć raz znalazł się w takiej sytuacji, z pewnością wie, co mam na myśli. Poszukiwałem skutecznego rozwiązania tego problemu.

Nie chodziło o to, by jakoś szczególnie wydłużać swoją erekcję, czy też móc kochać się całą noc, bo i z tym nie miałem problemu, jeśli już erekcja występowała. Sedno tkwiło w tym, by nie musieć się stresować, że następnym razem, gdy pójdę do dziewczyny, nie będę mógł sprostać jej oczekiwaniom. Impotencja u mnie? Niemożliwe! Poświęciłem sporo czasu na poszukiwania w sieci. Najpierw zacząłem od mojego problemu i na forum znalazłem wypowiedzi całej masy innych facetów, którym również „to” się przydarzyło.

Pojawiały się nazwy rozmaitych specyfików, a, że szukałem czegoś skutecznego i nie miałem nic do stracenia, postanowiłem wypróbować lek Levitra.

Coś w rodzaju zamiennika Kamagry, jednak ponoć o tym samym działaniu. Przekonało mnie to, że tabletkę wystarczyło zażyć na pewien czas przed stosunkiem, aby mieć pewność, że erekcja wystąpi i utrzyma się przez odpowiednio długi czas. Następnego wieczoru byłem umówiony ze swoją dziewczyną, więc tabletkę wrzuciłem do kieszeni spodni.

Romantyczna kolacja przedłużała się, a podniecenie dało się już wyczuć w gorącej atmosferze. Gdy nadeszła odpowiednia chwila i dziewczyna nie patrzyła, zdążyłem zażyć tabletkę. Pół godziny później pościel w łóżku była już skotłowana, a mój stres, że tym razem może się nie udać minął jeszcze szybciej niż trwało samo zażycie pigułki. Nie stosuję jej za każdym razem, ale zawsze mam ją przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Niezależnie jednak od tego, nareszcie w pełni cieszą się czasem intymnym spędzonym z dziewczyną i nie martwię się już o to, czy w kluczowym momencie mój członek zaskoczy erekcją, czy też brakiem wzwodu. Wzwód jest zawsze, a ja przez długi czas mam energię i ochotę na dalsze igraszki. Specyfik spełnił moje oczekiwania w 100%, a do tego pozytywnie zaskoczyła swoim działaniem i z powodzeniem mogę ją polecić wszystkim tym, którzy zamiast cieszyć się seksem, przeżywają kolejne rozczarowanie łóżkowe.


Leki na potencję występują również w innych formach. Popularnym środkiem jest Kamagra Oral Jelly.

Może Ci się również spodoba