Najlepsze godziny na seks

Rate this post

Statystyki współżyć Polaków są zatrważające, gdyż najczęściej seks uprawiamy w weekendy, późnym wieczorem lub wczesną nocą. Zmęczenie po całym tygodniu pracy, suty posiłek i często wypity alkohol nie ułatwiają pożycia seksualnego.

Seks z rana

Poziom testosteronu u mężczyzn jest najwyższy z samego rana, zaraz po obudzeniu. Na tym etapie dnia, panowie są praktycznie zawsze chętni i gotowi na seks, nawet ci przyjmujący na co dzień leki typu Viagra. Organizm kobiet zachowuje się niestety inaczej. Hormony dopiero się budzą, stąd bardzo ciężko o wysokie libido u Pań wczesną porą. Rozwiązaniem może być delikatny i czuły seks w pozycji „na łyżeczkę”. Potrzeby mężczyzny zostaną zaspokojone, kobieta jest budzona we wrażliwy sposób, a samopoczucie obojga się poprawia. Wszyscy wygrywają.

 

Seks wieczorem

Najlepszą porą na miłosne igraszki jest wieczór, a nie noc. Seks między godziną 19 a 21 da obojgu partnerów pełną satysfakcję. Para nie jest jeszcze na tyle zmęczona, by nie móc wykorzystać erotycznych zabawek oraz poeksperymentować nowymi pozycjami. Można pozwolić sobie na stosunek ostrzejszy i bardziej namiętny.

Grę wstępną warto rozpocząć nawet dużo wcześniej, by w wyznaczonej godzinie osiągnąć szczyt rozkoszy. Oczywiście, każda pora jest dobra na seks, o ile oboje partnerów ma na to chęć i siłę. Bardzo ekscytujące również jest szybkie zbliżenie w trakcie dnia pracy, jednak bardzo mało osób może sobie pozwolić na taką chwilę przyjemności. Jeśli jednak istnieje taka możliwość, warto zrobić sobie pół godziny przerwy i spotkać się w domu o każdej porze, na którą para ma ochotę.

Źródło informacji:

http://www.aptekakamagra.pl

Może Ci się również spodoba