Kamagra – tabletki na erekcję

Rate this post

Tabletki kamagraKamagra to środek na zaburzenia erekcji który występuje w różnych formach. Klasyczną i najczęściej wybieraną postacią są tabletki. Kolor jaki charakteryzuje Kamagrę to turkusowy, a ich kształt przypomina romb o zaokrąglonych rogach.

Preparat jest pakowany w blistrach w których znajdują się cztery sztuki tabletek. Większość internetowych aptek oferuje zakup leku w ilości: 4, 8, 12, 16, 20 i 40 tabletek. Przy zakupie większej ilości cena za pojedynczą tabletkę jest niższa. Blistry posiadają hologram z logo producenta, przez co w łatwy sposób można potwierdzić oryginalność produktu. Dodatkowo tabletki z jednej strony mają wygrawerowane logo właściciela marki, a z drugiej dawkę składnika czynnego.

Skład chemiczny specyfiku Kamagra, niczym nie różni się od znanej Viagry firmy "Pfizer". Oba produkty posiadają tą samą substancję czynną, wspomagającą wzwód, czyli Sildenafil. Działanie składnika czynnego polega na zwiększaniu produkcji tlenku azotu, co przyczynia się do rozluźnienia naczyń krwionośnych. Podczas takiego zabiegu zwiększa się dopływ krwi do penisa. Finalnie mężczyźnie udaje się osiągnąć satysfakcjonujący wzwód bez większych problemów.

Nie należy zapominać, że Kamagra to nie afrodyzjak i do wywołania erekcji niezbędny jest czynnik pobudzający seksualnie. Opisywany środek można nabyć w kilku dawkach: 25, 50 i 100 mg. Każda tabletka posiada wygrawerowaną ilość substancji, a maksymalna dzienna dawka leku nie powinna przekraczać 100 miligramów. W przypadku, gdy dopiero rozpoczynamy przygodę z tabletkami na potencję, warto zacząć od najmniejszej dawki. W razie niesatysfakcjonujących rezultatów można zażyć tabletkę o większym stężeniu.

KamagraWielu mężczyzn dzieli tabletkę o maksymalnej dawce na 2 lub 4 części, dzięki czemu sami dobierają odpowiednią ilość leku.

Stosowanie leku, powinno odbywać się przez zażycie zielonej tabletki i popicie jej letnią wodą - przed zastosowaniem nie należy spożywać alkoholu, ani zajadać się tłustymi potrawami, ponieważ te dwa czynniki negatywnie wpływają na skuteczność działania leku. Preparat należy spożyć na 30 minut przed planowanym stosunkiem.

Dostępne formy Kamagry to: tabletki musujące, guma do żucia, cukierek do ssania i żel o przyśpieszonym działaniu.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. szczuplytm pisze:

    Gdyby Sildenafil zwiększał w organizmie produkcję tlenku WĘGLA, to każdy stosujący lądowałby w szpitalu z objawami zaczadzenia.
    Chyba chodziło o TLENEK AZOTU, który zwiększa ukrwienie tkanek?

  2. org.pl pisze:

    Najlepsze na rynku – potwierdzam!!