Kamagra Oral Jelly – nowoczesna forma leku na potencję

Rate this post

Kamagra jest generycznym lekiem na potencję, który powstał na bazie leku Viagra. Lek ten opatentowała indyjska firma Ajanta Pharma w 1996 roku. Dla
wygody klientów, firma stworzyła alternatywę dla tabletek o nazwie Kamagra Oral Jelly któremu przyjrzymy się bliżej w tym artykule:

Podobnie jak w przypadku kapsułek, jedna saszetka Kamagry w żelu zawiera 100mg substancji czynnej o nazwie sildenafil. Preparat występuje w postaci skoncentrowanego żelu do Kamagra Oral Jellyspożycia, który jest dostępny w wielu smakach.

Kamagra w żelu jest tylko odmianą Kamagry, więc można stosować dwa leki na przemian, bez żadnych obaw o zdrowie, pod warunkiem, że stosujemy je według zaleceń lekarza. Kamagra Oral Jelly powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych powodując napływ krwi do penisa, dzięki czemu możemy cieszyć się wzwodem.

Należy pamiętać, że erekcja nie występuje samoistnie po zażyciu preparatu - aby uzyskać wzwód, wymagane jest pobudzenie seksualne. Jeśli warunek jest spełniony i prawidłowo zażyto lek, jego efekt powinien być zauważalny po 15 minutach, a działanie powinno trwać nie krócej niż 4 - 6 godzin. Niekiedy zdarza się że po zastosowaniu leku na potencję, występują efekty uboczne, gdyż każdy organizm może reagować inaczej. Opisywany żel, może spowodować działanie uboczne, a najczęstsze z nich to: bóle głowy, zaczerwienienie twarzy z uczuciem wyższej temperatury, tymczasowe zaburzenia widzenia, wrażliwość na światło czy też zgagę.

Należy pamiętać, że przed zakupem jakiegokolwiek leku na receptę, wymagana jest konsultacja z lekarzem specjalistą, który będzie w stanie określić jaki specyfik będzie dla naszego organizmu odpowiedni.  Doktor po wywiadzie stwierdzi  czy nie ma przeciwwskazań do przyjmowania leku oraz jaka dawka będzie dla nas optymalna. Na koniec dodam, że Kamagry oraz innych leków na potencję nie powinno się przyjmować po spożyciu trunków wysokoprocentowych bądź po obfitych posiłkach, gdyż zdecydowanie osłabia to działanie produktu.

Kamagra w żeluInformacje dodatkowe:

Postać: skoncentrowany żel do picia;
Smaki: ananas, pomarańcza, truskawka, czekolada, banan, karmel
Czas reakcji: 15 min;
Czas działania:  4-6 godzin;

 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Kathrin Skillern pisze:

    Calkiem ciekawie…