Opinie i cena tabletek Kamagra

Rate this post

Dlaczego Kamagra?

Kamagra to popularny i efektywny lek który poprawia erekcję. Kamagra produkowana jest w Indiach przez firmę Ajanta Pharma. Specyfik pomaga w leczeniu impotencji u mężczyzn.

Kamagra jest odpowiednikiem Viagry i posiada identyczny skład chemiczny o nazwie cytrynian sildenafil. W opinii wielu mężczyzn Kamagra jest lekiem skuteczniejszym, ale przede wszystkim tańszym od preparatu Pfizera. Tabletki otrzymały pozytywną WHO (światowa organizacja zdrowia). Kamagra cena

Kamagrę można nabyć w trzech dawkach: 25, 50 i 100mg. Największą popularnością cieszy się ostatnia dawka. Pojedynczą tabletkę możemy rozdzielić na połowę lub 1/4 i sami możemy dobrać odpowiednią ilość miligramów.

Przed zastosowaniem Kamagry warto zasięgnąć porady specjalisty w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Wielu osób uważa, że Kamagra to afrodyzjak - nic bardziej mylnego, tabletki tylko wspomagają osiągnięcie wzwodu. Do prawidłowego działania Kamagry potrzebne jest bodziec seksualny, dopiero wtedy następuje rozkurcz naczyń w penisie i następuje dopływ krwi po czym następuje silna i trwała erekcja.

Kamagra podczas swojego działania rozszerza naczynia krwionośne i już po krótkim czasie następuje ukrwienie członka. Problemy z potencją to już przeszłość! - strefa życia seksualnego ulega znacznej poprawie, co pozytywnie wpływa na relacje między mężczyzną i jego partnerką. Systematyczne stosowanie specyfiku może przyczynić się do całkowitego wyleczenia z impotencji. Kamagra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla mężczyzn, aczkolwiek na rynku istnieją specyfiki dla kobiet poprawiające libido.

Ile kosztuje Kamagra?

Najważniejszym argumentem przemawiającym na korzyść Kamagry jest cena. Przykładowo za cztery tabletki Viagry około 300 zł, natomiast Kamagra w tej samej ilości kosztuje tylko 54 zł. Oba leki posiadają identyczne składy chemiczne. Skąd zatem taka różnica?

Przede wszystkim koszty produkcji - firma odpowiadająca za produkowanie Kamagry znajduje się w Indiach, gdzie siła robocza jest o wiele tańsza niż na przykład w Europie czy USA.

Płacimy za markę - decydując się na zakup Viagry ponosimy koszty za renomę firmy. Pfizer jest światowym potentatem w dziedzinie farmacji i specyfiki tego producenta są znane i cenione na całym globie.

Oba preparaty mają mocne argumenty takie jak: bezpieczeństwo, skuteczność, bezcenna satysfakcja z udanego współżycia. Kamagra posiada jeszcze jeden: oszczędność.

Jak powinna wyglądać oryginalna Kamagra?

Tabletka ma kształt rombu o zielonym kolorze. Po jednej stronie możemy zauważyć logo firmy Ajanta Pharma, a po drugiej określoną dawkę miligramów. Podstawową zasadą jakiej należy się przestrzegać decydując się na specyfik Kamagra to kupno leku tylko i wyłącznie w blistrach z hologramem. Warto o tym pamiętać, ponieważ produkcję obejmuje tylko pakowanie w blistry, a nie luzem. W listku powinny znajdować się cztery tabletki. Zachęcamy do kupna Kamagry tylko z pewnego źródła, bo zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze, no i oczywiście efekt po oryginalnym leku będzie bardziej trwały i skuteczny.

DoktorKamagrę powinno się zażywać nie później niż 30 minut przed stosunkiem. Nie należy w tym czasie przyjmować ciepłych płynów takich jak: kawa lub herbata w przeciwnym wypadku lek może nie zadziałać! Najlepsze są tradycyjne metody, czyli woda. Działanie Kamagry może osłabić alkohol lub obfite posiłki - warto o tym pamiętać, jeżeli zależy Państwu na pełnej satysfakcji.

Kamagra utrzymuje swój efekt od czterech do nawet kilkunastu (!) godzin - każdy organizm jest inny i dlatego nie można precyzyjnie określić czasu działania.

 

Warto pamiętać, że lek działa najlepiej w pierwszych godzinach po jego zastosowaniu. Przed zażyciem leku zalecamy konsultację lekarską, ponieważ stan zdrowia pacjenta,  może wymagać leczenia innym medykamentem niż Kamagra.

Istnieje mały procent pacjentów którzy odnotowali efekty uboczne po zażyciu Kamagry. Najczęściej wymieniane to: zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zawroty głowy oraz uczucie zatkanego nosa. Główne badania jakie należy wykonać przed odbyciem kuracji to: sprawdzenie ciśnienia i krążenia krwi, jeżeli lekarz wyda pozytywną opinię o naszym stanie zdrowia, wtedy możemy sięgnąć po Kamagrę i cieszyć się udanym seksem.

Poniżej przedstawiamy opinie zadowolonych pacjentów:

"Oprócz tego, że czasami występuje uczucie gorąca to nie mam zastrzeżeń. Dzielę tabletkę na cztery i dalej działa aż miło. Polecam :)"

"Wypróbowałem Kamagrę i jednego, czego żałuję to, że tak długo zwlekałem. Seks miałem jak za młodych lat 😉 Z efektów ubocznych to ból głowy, ale do przeżycia. Na pierwszy raz wziąłem pół tabletki i już po 20 min wziąłem udział w ostrym rodeo ;)"

"Mam problemy z erekcją, po zażyciu całej tabletki z ukochaną osobą - 3 stosunki w ciągu 12 godzin, lek działa."

 

W sieci istnieje sporo witryn które oferują lekarstwa na erekcję. Po oryginalne tabletki zapraszam do Kamagra Sklep.

 

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Royter pisze:

    To prawda, że kamagra jest tanim środkiem na potencję. Sam przyjmuje ten lek i nie mogę powiedzieć złego zdania. Polecam wszystkim panom mającym problem z erekcją.