Kamagra – Lek na przedwczesny wytrysk

5 (100%) 1 vote

Kamagra i jej waloryprzedwczesny wytrysk

Kamagra to lek który stosuje się na zaburzenia potencji. Dzięki składnikowi czynnemu którym jest sildenafil, poprawa następuje już po 30 minutach od zażycia. Substancja jest głównym składnikiem produktu firmy "Pfizer", lecz firma konkurencyjna "Ajanta Pharma" wykorzystała również ten sam składnik do produkcji Kamagry, dzięki czemu powstał ten lek generyczny.

Kamagra cena to lek który cieszy się bardzo dobrą opinią, dzięki temu,  preparat zdobywa uznanie wśród wielu mężczyzn w Polsce. Główną zaletą produktu jest jego cena, która jest dwa kilkukrotnie niższa od Viagry. Kolejnym plusem specyfiku jest lepsza kontrola nad wytryskiem i możliwość odbycia wielokrotności zbliżeń ze swoją partnerką.

Przedwczesny wytrysk spotyka dosyć często mężczyzn w młodym wieku, co często prowadzi do impotencji psychicznej, której powodem nieprzyjemne doświadczenia podczas seksu, spowodowane właśnie zbyt szybkim finałem. Następują obawy, że w pełni nie zaspokoiliśmy potrzeb naszej partnerki.

Obaw jest dużo więcej...

Kolejnym czynnikiem może być strach przed niechcianym zapłodnieniem, albo kompleks małego członka. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji fizycznych jak i psychicznych. Nie każdy kto myśli  że ma przedwczesny wytrysk, oznacza  że naprawdę tak jest.

Kiedy możemy powiedzieć że mamy taki problem?

Za wczesny wytrysk możemy uznać moment w którym podczas stosunku seksualnego z partnerką dochodzi do wytrysku w czasie krótszym niż dwie minuty. W takim przypadku przed kuracją farmakologiczną zalecamy wizytę u seksuologa.

Konsultacja z lekarzem często potrafi zdziałać cuda.

Kamagra po przez swój składnik czynny sildenafil, potrafi radzić sobie również z problemem przedwczesnego wytrysku. W momencie, gdy terapia nie przynosi efektów, większość pacjentów stosuje leki z dodatkiem depoksyny. Badania wykazują że składnik działa skuteczniej niż ćwiczenia na przedwczesny wytrysk.

Kolejne pytanie na które również warto odpowiedzieć to informacja czy Kamagra potrafi wydłużyć stosunek seksualny na czas od 6 do 10 minut?

Trzeba się zgodzić, że produkt jest lekiem który potrafi pozytywnie zaskoczyć wielu mężczyzn. Dzięki swojemu składnikowi czynnemu pacjent ma lepszą kontrolę nad wytryskiem, a w momencie kiedy dojdzie do finału nie ma problemu z osiągnięciem kolejnego wzwodu do obycia satysfakcjonującego zbliżenia z partnerką.

 

Informacje zawarte w artykule nie okazały się wystarczające? Po więcej wiedzy o życiu seksualnym odsyłam do witryny Viagra Sklep.

Może Ci się również spodoba