Impotencja – jak leczyć?

Rate this post

brak erekcjiCo to impotencja?

Impotencja, czyli niemoc płciowa, najczęściej objawia się u mężczyzn powyżej 50-go roku życia, ale może występować u młodszych panów. Zaburzenia erekcji oznaczają niemożność osiągnięcia i utrzymania prawidłowego wzwodu do obycia stosunku seksualnego. U większości pacjentów ma podłoże organiczne, wywołane starzeniem i kulminacji odbytych chorób.

Według najnowszych badań statystycznych, co dziesiąty mężczyzna choruje na impotencję, a dla każdego mężczyzny informacja, że cierpi na zaburzenia erekcji jest jak utrata swojej męskości. Badania wykazały, że co drugi przedstawiciel płci męskiej, między czterdziestym, a siedemdziesiątym rokiem życia ma problemy z osiągnięciem wzwodu. Panowie odczuwają wtedy przygnębienie, obniżone poczucie własnej wartości i strach przed ośmieszeniem w oczach partnerki. Dzisiejsza medycyna oferuje szereg możliwości radzenia sobie z tym przykrym schorzeniem, które podnoszą sprawność fizyczną oraz psychiczną.

Rodzaje impotencji:

W impotencji psychicznej strach przed ciążą, kompleksy, obawa że partnerka będzie zawiedziona seksem to tylko kilka z wielu powodów występowania tego problemu. Stosowanie leków na impotencje w niczym nie pomoże, ponieważ problem ma podłoże psychiczne, a tu potrzebne jest leczenie u lekarza specjalisty z zakresu psychiki. Aby wyleczyć ten typ impotencji będziemy potrzebować konsultacji z psychologiem, po odbytym wywiadzie szansa na sukces wzrasta.

Andropauza to jeden z najczęstszych powodów występowania kłopotów seksualnych. Ten trudny okres charakteryzuje się zmniejszeniem wytwarzania męskiego hormonu, rozwijająca się miażdżyca utrudnia dopływ krwi do penisa oraz zmiany organiczne, które negatywnie wpływają na sprawność pacjenta.

Młodsi panowie częściej mają problemy z potencją, ze względu na zachowania psychiczne takie jak stres czy depresja. Często dochodzi do połączenia tych dwóch objawów, które prowadzą do upośledzenia mechanizmów fizjologicznych odpowiadających za prawidłowy wzwód. W wyniku takich zdarzeń dochodzi do lęku i zahamowań psychicznych, które objawiają się przed samym stosunkiem.

Jak leczyć?

W impotencji o podłożu fizycznym, możliwa będzie kuracja specjalnymi lekami takimi jak Kamagra. Preparat działa bezinwazyjnie na nasz organizm, ponieważ pomaga w tworzeniu z tlenu do komórek przez co krew napływająca do penisa ma większy pęd. Kamagra zawiera 100 mg składnika czynnego jak sildenafil, który jest głównym motorem napędowym preparatu. Za produkcję leku odpowiada indyjska marka Ajanta Pharma. Firma posiada wieloletnią tradycję i jest ceniona przez impotentów, ze względu na niskie ceny oferowanych lekarstw. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że jakość i skuteczność specyfików są na niskim poziomie. Atrakcyjną cenę, zawdzięczamy niskimi kosztami utrzymania zakładu w Indiach.

Wspomniana wcześniej Kamagra to generyk popularnego produktu o nazwie handlowej Viagra. Oznacza to, że Kamagra produkowana jest z identycznym składem chemicznym co jej znany odpowiednik. Jak każdy farmaceutyk, również i te na poprawę erekcji mogą powodować skutki uboczne. Do najczęściej wymienianych należą: uczucie zatkanych dróg oddechowych, zaczerwienie skóry na twarzy lub ból głowy. W momencie, kiedy preparat przestaje funkcjonować, działania niepożądane ustępują.

Tabletki Kamagra do prawidłowego działania powinny być odpowiednio stosowane. Jedna dawka leku powinna być popita szklanką letniej wody na 30 min przed stosunkiem z naszą wybranką. Zalecamy również konsultację z lekarzem przed zażyciem leku, ponieważ zróżnicowanie organizmów, choroby przeżyte i posiadane przyczyniają się do negatywnego działania leku. Pierwsza dawka powinna zawierać 25 mg sildenafilu, dopiero później jeżeli okaże się niewystarczająca można stopniowo zwiększać do 50mg i 100mg. Należy jednak pamiętać, aby nie przekroczyć w ciągu 24 godzin dawki 100mg.

 

Źródło informacji:

http://www.aptekakamagra.pl/levitra.html

 

Może Ci się również spodoba