Ile kosztuje Kamagra w aptece?

Rate this post

Czym charakteryzuje się lek?Tania Kamagra

Kamagra to znany zamiennik Viagry, który cechuje się wysoką skutecznością działania. Za produkcję tabletek odpowiada indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma, który rozpoczął  swoją działalność pod koniec lat 80. Specyfik posiada w swoim składzie chemiczną substancję o nazwie cytrynian sildenafilu. Środek odpowiada za rozszerzanie naczyń krwionośnym i ułatwia dopływ krwi do prącia w celu osiągnięcia wzwodu.

Do takiego stanu niezbędne jest pobudzenie seksualne, najlepiej przez grę wstępną. Większość pacjentów zażywa pół tabletki o najwyższej dawce sildenafilu (100 mg) na 30 minut przed stosunkiem seksualnym. Efektem działania leku możemy się cieszyć przez następnych kilka godzin. Produkt jest tanim lekiem na potencję, który został dokładnie przebadany klinicznie.

Wyniki testów klinicznych

Wyniki nie ujawniły, aby farmaceutyk był groźny dla zdrowia, aczkolwiek pojawiają się działania niepożądane, które zawsze są niemiłym doświadczeniem. Ważne, aby podczas stosowania każdego leku, robić to rozważnie i stosować go na określone problemy. Kamagra jest lekiem na potencję, więc docelowo skierowana jest do pacjentów cierpiących na impotencję, czyli nie są w stanie osiągnąć prawidłowej erekcji. Specyfik nie jest afrodyzjakiem, a więc nie jest dla osób które szukają doznań podczas stosunku seksualnego.

Badania kliniczne potwierdziły, że Kamagra radzi sobie znakomicie w leczeniu impotencji, dlatego też jest najczęściej wybieranym produktem na zaburzenia wzwodu. Wyniki testów ujawniły skutki uboczne takie jak: ból głowy czy zaczerwienienia na twarzy z uczuciem ciepła. Do rzadszych działań niepożądanych zaliczono: wrażliwość na światło, problemy z drożnością nosa, suchość śluzówki dróg oddechowych oraz bolesna i długotrwała erekcja w przypadku przedawkowania leku.

Ile kosztuje Kamagra?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że Kamagra nie jest dostępna w stacjonarnych aptekach w Polsce. Sytuacja jest dość patowa, ponieważ odpowiedniki preparatu są do kupienia - między innymi Maxigra, która produkowana jest w Polsce przez firmę Polpharma lub tradycyjna Viagra Pfizer'a. Warto dodać, że oba leki są droższe od opisywanej Kamagry i do ich zakupu wymagana jest recepta. Czas i środki jakie musimy poświęcić na zakup Viagry lub Maxigry jest niewspółmierny do efektów. Cztery tabletki niebieskich tabletek kosztują ponad 300 zł, jest to tragiczna wiadomość dla mężczyzn którzy są impotentami. Za możliwość współżycia ze swoją partnerką musieliby płacić kilkaset złotych miesięcznie.

Problem został zauważony i kilka internetowych aptek zaczęło sprowadzać tabletki Kamagra. Mężczyźni którym doskwiera niemoc płciowa mogą nabyć cztery tabletki na potencję w cenie 54 zł bez recepty lekarskiej. Panowie mogą odetchnąć z ulgą i kochać się ze swoimi kobietami bez narażania domowego budżetu na uszczerbek, a przy okazji nie muszą tracić czasu i pieniędzy na wizytę u lekarza. Warto dodać, że kolejnym atutem takiej formy zakupu jest dyskrecja - farmaceutka nie spojrzy się na nas szyderczo, kiedy usłyszy, że mamy kłopoty intymne, a mężczyzna nie musi mówić obcej osobie o swoich problemach.

 

Informacje zawarte w artykule pochodzą z witryny Kamagra Sklep.

 

 

 

Może Ci się również spodoba