Ćwiczenia zapobiegające przedwczesnemu wytryskowi

Rate this post

Przedwczesny wytrysk jest jednym z najpoważniejszych problemów każdego mężczyzny. Gorsze są chyba tylko kłopoty z erekcją, ale te łatwo jest zniwelować lekami takimi jak Kamagra. Z przedwczesnym wytryskiem o wiele trudniej jest walczyć i wymaga to zarówno poświęcenia dużej ilości czasu, jak i siły woli.

przedwczesny wytrysk

Niezwykła siła wyobraźni

Najlepszym środkiem zapobiegającym przedwczesnemu wytryskowi jest własna wyobraźnia i siła woli. Wystarczy 20 minut dziennie, podczas których mężczyzna będzie dysponował spokojem i czasem tylko dla siebie. Wizualizacja prawidłowego stosunku seksualnego z wytryskiem w odpowiednim momencie sprawi, że faktyczny seks powinien się normalizować. Takie ćwiczenia trzeba wykonywać tygodniami, nie należy liczyć na szybki i cudowny rezultat. Autosugestia, której zadaniem jest przekonywanie samego siebie, że ma się wpływ na swoje kończyny, głowę i również penisa, potrafi bardzo wiele zdziałać. Ćwiczenia trzeba wykonywać z przekonaniem i samozaparciem, a już wkrótce będzie można zaobserwować lepsze wyniki w łóżku.

Zmęczenie sojusznikiem

Może się to wydawać trochę zaskakujące, ale w przypadku przedwczesnego wytrysku, zmęczenie organizmu jest sojusznikiem mężczyzny. Badania wykazują, że im częściej uprawia się seks, tym wytrysk będzie następował coraz później. Z początku może być to ciężkie do przezwyciężenia dla panów, by rozpoczynać stosunek, będąc świadomym swoich problemów. Kobiety jednak wiele rzeczy potrafią wybaczyć. Poza częstymi miłosnymi igraszkami doradza się zrezygnowanie z gry wstępnej na rzecz „szybkich numerków” ze swoją partnerką. Warto również, by uprawiać jak najwięcej sportów i trenować swoje ciało w całości. Godzinny pobyt na siłowni raz dziennie jest praktycznym minimum, które należy przestrzegać. Dodatkowo można wprowadzić bieganie, jazdę na rowerze czy nawet taniec. Im bardziej zmęczone będzie ciało, tym później nastąpi wytrysk. Można również porozmawiać z partnerką o zastosowaniu pewnych technik seksualnych, które wstrzymają szczytowanie u mężczyzn. Jest to chociażby ściśnięcie penisa u jego podstawy na krótko przed wytryskiem.

Może Ci się również spodoba