Braveran

Rate this post

Spis treści:

 1. Braveran - Informacje i działanie
 2. Dawkowanie
 3. Zalety

Braveran - Informacje i działanie

braveranBraveran to polski lek produkowany przez firmę Aflofarm i w odróżnieniu do innych leków działanie jego stymuluje dodatkowo produkcję testosteronu przez organizm dzięki zawartym składnikom. Substancja która odpowiada za produkcję testosteronu to uzdyganek ziemny, ale Braveran ma o wiele więcej pozytywnych zalet. Kolejną z nich to umiejętność zwiększania libido. Kondycja seksualna wzrasta dzięki składnikowi z rośliny która występuje w Ameryce Południowej. Maca, bo tak się nazywa, oprócz zwiększania libido dodatkowo wspiera wydajność fizyczną organizmu. Pomaga też w utrzymaniu przez organizm optymalnej wytrzymałości i witalności.

Braveran zawiera dodatkowo aminokwas L-arginina. Jest to główny aminokwas który wchodzi w skład budowy białek i możemy go znaleźć w żywności, lecz ludzki organizm sam potrafi go wytworzyć, ale nie zawsze w odpowiednich ilościach. L-arginina to aminokwas który odpowiada za usuwanie toksycznego dla organizmu amoniaku. Czyni to, dzięki swojemu udziałowi podczas cyklu moczowego, ponieważ amoniak jest wydalany z organizmu drogą moczową. Dodatkowo w wyniku przemian argininy, organizm wytwarza tlenek azotu, który poprawia krążenie. Ten ważny aspekt, wpływa na osiągnięcie wzwodu ze względu na łatwość wypełniania ciał jamistych w penisie.

Selen, cynk oraz witamina E to składniki które wchodzą w skład leku Braveran'u. Selen to składnik który odgrywa istotną rolę w działaniu leku, ponieważ substancja utrzymuje odporność ustroju oraz opóźnia naturalny proces starzenia się. W celu utrzymania sprawności seksualnej mężczyzny wymagany jest mikroelement. Taki jest cynk - przypadku gdy nasz organizm nie posiada wystarczającej ilości cynku wydolność fizyczna zostaje obniżona. Dodatkowym efektem braku cynku w organizmie jest niezdolność do odbycia stosunku seksualnego. Witamina E ma działanie polegające wspomaganiu przepływu krwi oraz neutralizowaniu wolnych rodników, co zapobiega ich szkodliwemu działaniu.

Dawkowanie

Braveran to lek w postaci tabletek dlatego też stosuje się go doustnie, który należy popić letnią wodą. Tabletki powinniśmy zażyć na godzinę przed stosunkiem, a dawka powinna wynosić jednorazowo 4 tabletki. Dziennej dawki do spożycia leku w żadnym wypadku nie powinno się przekraczać.

Zalety

 • Podnosi libido
 • Stymuluje produkcje testosteronu
 • Wspiera wydajność fizyczną organizmu
 • Poprawia krążenie
 • Opóźnia naturalny proces starzenia się organizmu
 • Usuwa toksyczny dla organizmu amoniak

Inne leki na poprawę potencji:

http://www.aptekakamagra.pl/cialis.html

http://www.aptekakamagra.pl/levitra.html

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

 1. GoTymek pisze:

  Używałem, nie narzekałem, ale kama dużo lepsza 😀